רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

טיפים לקידום אתרים

מהם העקרונות החשובים לקידום אתרים? מה כדאי לעשות וממה כדאי להימנע? להלן כל הטיפים לקידום אתרים

תוכן, תוכן, תוכן- ובכן, תוכן הוא אחד הכלים המרכזיים לקידום אתרים. לא רק שתוכן מוסיף ערך מוסך רלוונטי עבור הגולשים לאתר, אלא שתוכן ייחודי, מעניין ומעודכן הופך את האתר למושלם עבור גוגל יותר תוכן רלוונטי משמעו יותר קישורים איכותיים לאתר שלכם וממנו, תכונה אשר חשובה מאוד לקידום אתרים בגוגל. בנוסף, הגולשים נשארים באתר זמן ארוך יותר, גם זה נתון המשפיע על הדירוג הסופי במנועי החיפוש. כדי להצליח בקידום אתרים, חשוב לדאוג לכמה שיותר תוכן רלוונטי ומועיל באתר שלכם.

מילות מפתח לקידום אתרים - תוכן איכותי חייב לשלב בתוכו מילות מפתח רלוונטיות. חשוב להגדיר עבור האתר באופן כללי, וכן עבור הדפים הפנימיים עצמם, מהן מילות המפתח אשר יובילו את הגולשים לדפים אלו ולאתר עצמו בצורה היעילה ביותר. אל תשכחו- מילות המפתח צריכות להופיע ביחס הגיוני, ולא באופן מופרז. את מילות המפתח רצוי לשלב בכותרות ובהדגשות וכן בתוכן הפרוס על גבי הדף. כמובן שהתוכן חייב להיות קריא למנועי חיפוש וכתוב ב-HTML.

תגיות meta- כבר בשלב בניית האתר חשוב מאוד לבנות תג כותרת לכל דף באתר, בהתאם לביטויי המפתח שהגדרתם. קידום אתרים נכון מתחיל כבר בשלב בניית האתר, ולכן הענקת הכותרות לדפים השונים הינה קריטית להצלחה בקידום אתרים. גם בתגיות ניתן לשלב את מילות המפתח, אשר יעזרו למשוך יותר גולשים לאתר וכמובן לדרג את האתר גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

קישורים פנימיים וחיצוניים- מספר רב של קישורים מהווה אינדיקציה לאיכות האתר. כטיפ לקידום אתרים מוצלח, נסו לשלב כמה שיותר קישורים המובילים לאתר וממנו. יש קישורים מסוגים שונים, כאשר לכל קישור יש השפעה אחרת על הדירוג, למשל קישורים מאינדקסים נחשבים לאיכותיים פחות מקישור מאתר העוסק בתחום קרוב. חשוב לשים לב- אין להפריז בכמות הקישורים, וכמובן שמומלץ שלא לשלב קישורים אשר אין להם שום קשר לפעילות האתר. קישורים כאלו יכולים להזיק לדירוג האתר בתוצאות של מנועי החיפוש.

אל תשכחו לחדש ולגוון- קידום אתרים מוצלח חייב להיעשות באופן מגוון. ככל שהאתר מתעדכן ומתחדש, כל עולה הסיכוי שלו לעלות בתוצאות של גוגל. מומלץ שדפי האתר יכילו תכנים שונים ומגוונים, אשר גם יתחדשו מעת לעת. גם הדגשות של מילות רלוונטיות לתחום חשובות לקידום האתר. ככל שהאתר שלכם ייעזר בתוכן הקיים, וכמובן יתעדכן באופן שוטף, כך הוא ידורג באתר איכותי יותר בתוצאות החיפוש.

היזהרו מהפרזה- כל דבר צריך לעשות במידה. גם קידום אתרים. חשוב מאוד להיזהר שלא להפריד בשימוש מוגזם במילות מפתח, קישורים וטכניקות קידום נוספות. במקרים מסוימים גוגל עלול להחליט על חרם, וזה כמובן, התוצאה ההפוכה של קידום אתרים מוצלח.
 

איך בוחרים חברה שתבצע עבורנו קידום אתרים בגוגל?

אספנו כמה טיפים עבורכם שיעזרו לכם להחליט:
האמת ש..אף אחד לא עובד בחינם..
תמיד ישנו הרצון לבחון כמה שיותר הצעות..לבדוק מי יציע את החבילה הכי טובה עבורנו. חשוב לבדוק, אבל גם חשוב להבין. אין פה מוצר מסויים, פה אין "שלם וקח"..
החלטתם לעשות קידום אתרים, התהליך עצמו מתפרס על גבי כמה חודשים.
התוצאות מתקבלות גם אחרי כמה חודשים. התשלום שאתם נותנים הוא סוג של שכר עבודה על הזמן שדרוש לעבוד על אתרכם (ותזכרו שיש שכר ממוצע בשוק).
קיבלתם הצעה נמוכה בהרבה מהממוצע, הציעו הצעות שונות מהמקובל בשוק, התחייבו לכם – אנו ממליצים – התרחקו!

רק גוגל יכול להתחייב על גוגל!!
כל חברת קידום אתרים מקצועית מנועה ממתן התחייבות על הגוגל. "מתי אני אהייה בעמוד ראשון?" – זו השאלה הנפוצה ביותר בתחום קידום האתרים. בעל האתר רוצה להיות בעמוד ראשון כמה שיותר מהר ורוצה על התחייבות, הרי הכסף יוצא מכיסו. חשוב להבהיר, הדרך היחידה לקבלת התחייבות על גוגל הינה באמצעות קישור ממומן בלבד, וגם אז זה תלוי במכרז של גוגל.
יכולה להיות התחייבות על מגמת עלייה, מגמת התקדמות..הרי ברגע שיבצעו
חברה שמתחייבת על גוגל, מתחייבת על עמוד ראשון תוך זמן קצר (חודש, 3 חודשים) עושה אחד משניים -
או שמתכוונת לבצע קישור ממומן
או שעובדות בשיטת "מצליח" (הם ירוויחו בכל דרך, הרווח שלכם לא בטוח)
טואול - בניית אתרים