רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

קישור ממומן

כמעט כל מי שהקים אתר אינטרנט והשקיע בו מאמץ, מחשבה ולעתים גם לא מעט כסף רוצה שגולשי אינטרנט רבים ככל האפשר יבקרו באתר שלו. על מנת להבטיח שזה באמת יקרה בעלי אתר האינטרנט צריך לבצע פעולות שונות של קידום אתרים. דבר זה יבטיח שאכן מספר גדול יותר של גולשי אינטרנט יכנסו אל האתר.

פעולה אחת שבאמצעותה ניתן לקדם את אתר האינטרנט שלכם היא על ידי קנייה של קישור ממומן. מה הכוונה? כאשר אנו מחפשים מילת מפתח מסויימת בגוגל, בנוסף לתוצאות הרגילות, מופיעות לנגדנו מודעות קטנות מצד שמאל. מודעות אלו יכולות להופיע גם בצד ימין והם יבדלו לפי רקען שיהיה שונה מצבע לבן.

מודעות אלו, כשמן הן – ממומנות. בעל עסק המעוניין להופיע בדרך זו, יצטרך לשלם לגוגל על כל לקוח שמגיע דרך פרסום זה. עלות מבקר באתר/עלות הקלקה על המודעה נקבעת ע"י גוגל בהתאם לתחרות של המילה. זהו הפתרון המיידי להופעה בעמוד ראשון בגוגל. אתם תופיעו לפי תקציב יומי שתעניקו למודעה, לדוגמא: אם השקעתם 50 ₪ ליום ועלות הקלקה בתחומכם הינה 5 ₪, והקליקו 10 לקוחות בשעות הבוקר, לא תופיעו בשאר היום.

יתרונות הקישור הממומן הינן בעיקר בפרסום המיידי שאתם שולטים בדיוק כמה יעלה לכם ותוכלו לבצע בדיקת יחס המרה לבחון את יעילותו במהירות יחסית.

חברתנו מספקת שירותי ניהול קישור ממומן. פנה עכשיו ותוכל כבר היום לפרסם את אתרך בעמוד ראשון בגוגל.

קידום אתרים  - דרך נוספת להגיע לעמוד ראשון

מי שאינו רוצה לקדם את אתר האינטרנט שלו על ידי תשלום לפי כל לקוח שנכנס לאתרו, יכול כמובן לנסות לקדם את האתר בשיטה נוספת. הדרך הנוספת להופיע בעמוד ראשון הינה באמצעות קידום אורגני. קידום אורגני הינו השם הכולל לפעולות אשר חברתנו תוכל לבצע עבורך במטרה לקדם את אתרך לדף ראשון בגוגל.

מדוע שווה כל כך להשקיע בפעולות של קידום אתרים? 
מתמטיקה פשוטה מוכיחה:
יותר מבקרים = יותר לקוחות.
ולכן ההשקעה של קידום האתר בהחלט מחזירה את עצמה.

 

 

טואול - בניית אתרים