רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

יועץ קידום אתרים

ברור כבר לכולם, קידום אתרים זה בגדר חובה. אתר באינטרנט בלי קידום אתרים שווה לפליירים בלי אנשי חלוקה. הבחירה לקדם את העסק באינטרנט הינה בחירה נכונה. לצורך יישום בחירה זו ישנם שני שלבים בלבד:
שלב ראשון, בניית אתר אינטרנט שיווקי ומקצועי. האתר אינטרנט ישמש יהווה את הכלי השיווקי שלכם באינטרנט. אתר אינטרנט שבעיצובו ישדר מקצועיות, חדשנות יכול להביא לכך שהגולש הפוטנציאלי יפנה אליכם.
שלב שני, קידומו ברשת. מכל האתרים שקיימים ומכל התוצאות שמנוע החיפוש גוגל בחר להציג, איך גורמים לגולש להגיע אליכם ולא לאחרים? זה קידום אתרים. להוביל את האתר לפרונט ופשוט להיות שם. כי שאתה שם - אתה קיים.

בתחום קידום אתרים כמו בכל תחום תחרותי אחר קיימים "יועצים" רבים. יהיו כאלה עם עצות טובות ויהיו כאלה גם עם עצות אחיתופל. המטרה הינה ברורה, לקדם את האתר במנועי החיפוש ומשם להגיע לחשיפה המקסימלית ובכך להגדיל את הפניות והמכירות של העסק.
צריך לדעת את מי לשאול ומול מי לחתום. אז איך מבדילים בין השניים? איך בודקים כי מי שמייעץ לנו הינו מומחה ולא רק בכינוי? אספנו עבורכם כמה טיפים לבחירת יועץ קידום אתרים.

תוצאות - תוצאות של לקוחות הם האינדקציה הטובה ביותר. אבל הרשו לי לסייג זאת. חשוב לבדוק אלו תוצאות קיימות בעמוד ראשון, האם של מילות מפתח תחרותיות או לא. מילת מפתח כמו "רואה חשבון בנצרת עלית" הינה בעלת תחרות נמוכה ומספר חיפושים חודשיים נמוך, לכן קל יותר לקדמה.
לעומת זאת, מילות מפתח כמו "שמלות כלה", "מערכת קולונע ביתי" ועוד, התחרות הינה תחרות קשה ובעלת חיפושים חודשיים גבוה. מי שמצליח לקדם מילות מפתח תחרותיות, לרוב יצליח גם לקדם אתכם.

בלי התחייבויות לעמוד ראשון - יועץ קידום אתרים בין אם בעובד בחברת קידום או בין אם עצמאי בתחום הקידום אינו יכול להתחייב על תוצאות בעמוד ראשון בגוגל.
גוגל הינו עומד בפני עצמו, שום חברה אינה יכולה להתחייב על התוצאות שהוא מציג.  הדרך היחידה להתחייבות הינה מצד גוגל בלבד וזאת אך ורק בעזרת הקישור הממומן. מי שמתחייב על גוגל רק מעיד על חוסר מקצועיות ואי הכרת התחום. ההתחייבות היחידה שיועץ קידום אתרים יכול להעניק הוא התחייבות למגמת עלייה.
מגמה עלייה תווצר באופן אוטומטי ברגע שיעבדו על האתר. כל פעולת קידום שיבצעו תעניק שינוי בתוצאות. המשך הפעולות הן שיקבעו את תנודת התוצאות ואת מיקומן הסופי.

דו"חות - חשוב לבדוק שאתם מקבלים דוחות תקופתיים לגבי תהליך הקידום. דו"חות אלו הם האינדקציה שלכם לבחון כי באמת עובדים על אתרכם. הרי אין פה נוסחת קסם. זהו תהליך ארוך, תהליך שבו צריך להוכיח כי אתרכם ראוי להגיע לעמוד ראשון. אין פה עניין של הקפצות, זה לא לקחת אתר שנמצא בעמוד 10 ולהביאו בבת אחת לעמוד ראשון.
זה תהליך שדורש עבודה יומיומית והוכחה לעבודה זו היא דו"חות ותוצאות. במקרים מסויימים תוכלו לבקש גם לראות דו"ח או שניים בכדי להבין את מגמת העלייה.

הענקנו לכם 3 טיפים עיקריים. אותם כמובן ניתן להרחיב, אבל זהו היסוד לבחירת יועץ קידום אתרים.

ניסיון חברתנו, ניסיון של 8 שנים, יעמוד לזכותכם ברגע שתפנו אלינו. התקשרו עכשיו לקביעת פגישה עם יועץ קידום אתרים ללא כל התחייבות.

יועץ קידום אתרים יוכל לסייע בידייך כבר משלב בניית האתר. בניית אתר המותאם לסריקת גוגל יסייע לתהליך הקידום של עסקך.
בניית אתרים באינטרנט היא הדרך שלך לקדם את העסק בעולם הוירטואלי. בעולם בו אנו זוכים לעשות הכל בלחיצת כפתור, לינק קטן משיג תוצאות גדולות.
איך בדיוק זה קורה? במידה והלינק (כתובת אתרך) מופיע בפרסומים הנכונים, ככה אלייך יותר פונים.
בניית אתר מאפשרת היום לכל בעל חברה בין אם קטנה או גדולה, בין אם תאגיד או חנות קטנה להציג את המוצרים והשירותים בצורה שיווקית וזמינה.
זו השיטה להוביל את העסק להצלחה. מבחינה שירותית, בניית אתר תיצור סניף וירטואלי של העסק, סניף שפעיל 24 שעות, 365 יום בשנה.
אז למה חשוב לשתף את יועץ קידום אתרים בתהליך בניית אתר? מכמה סיבות:
  • בדיקת קוד האתר - היועץ ידע לבחון אם האתר נבנה בקוד תקין לגוגל. המערכות בניית אתרים היום מנסות כל הזמן לחדש בהתאם לדרישות גוגל וחשוב להיות עם יד על הדופק בנושא זה. בניית אתר בקוד שאינו מותאם לגוגל, יהווה קושי בקידום האתר.
  • במידה ויש לכם אתר קיים - חשוב לבקש ממקדם האתרים לבחון את הקוד. אתרים מסויימים בנויים בצורה שאינה תקינה לגוגל ולעיתים מארכים את זמן הקידום על האתר ולעיתים גם לא משיגים תוצאות בעקבות זאת. ישנם חוקים ברורים לאתר מקצועי
  • יועץ קידום אתרים ידע בכל עת כיצד להגדיל את יחס ההמרה באתר. אתר שמגיע לעמוד ראשון בגוגל ואינו משיג תוצאות, משמע שאינו שיווקי. יועץ קידום יתאים עבורכם שיטה להגדלת יחס ההמרה באתר
  • גולש פוטנציאלי בודק 2-3 אתרים לצורכי קבלת הצעת מחיר. גולש שהגיע לאתר יחליט תוך 3-5 שניות אם להשאר באתר או לצאת. קידום יגרום לחשיפה של האתר וכניסת גולשים. איך משארים לקוח באתר?
    מעניינים אותו! מסקרנים אותו! ואיך עושים זאת? בכמה שיטות - הנעה לפעולה באתר, גורמים ללקוח למלא טופס או שאלון, נותנים ללקוח לענות על סקר, מפרסמים עבורו הטבה אטרקטיבית ועוד
חשוב לזכור, יועץ הקידום אינו בהכרח מבצע את הקידום. ביצוע הקידום הינו ביצוע של מגוון פעולות, פעולות שיקדמו את האתר לתוצאות מובילות בגוגל ובכך יגרמו להגדלת מספר המבקרים באתר. למעט העובדה שהאתר יהיה מקודם, חשוב לשלב אתר טוב עם קידום נכון.
קידום נכון מתחיל משלב בחירת מילות המפתח. המחשבה הראשונה הינה "כמה אנשים מחפשים את זה בגוגל". גוגל מעניק לכולנו אופציה לראות את מספר החיפושים הממוצע על כל מילה. שימו לב, מילה שיש לה 100,000
טואול - בניית אתרים