רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

קידום אתרים – מי צריך את זה?

בניית אתרים לעסקים היא שלב הכרחי לכל עסק, קטן כגדול. ואולם בניית האתר היא רק השלב הראשון בקידום העסק. בניית אתרים לעסקים שאינה מלוּוה בקידום אתרים אינה שווה הרבה.
מה נותן לי קידום אתרים?
קידום אתרים נועד בעיקר לעסקים הרוצים לפרסם את עצמם. אתר מקודם בגוגל יניב תוצאות טובות בהרבה מאתר לא מקודם. קידום אתרים נבון יתרום לעסק בהבאת לקוחות חדשים, ובעיקר בשימור לקוחות ותיקים, שכן אלה יראו כי מדובר בעסק רציני, אמין ואחראי, מה שיוביל לאמון ולנאמנות הלקוחות.
למי לפנות לצורך קידום אתרים?
קידום אתרים עשוי להתבצע בשתי דרכים: קידום אתרים ממומן וקידום אתרים אורגני. ההבדל העיקרי בין השיטות הינו מהירות התגובה של שיטת הפרסום. קידום אתרים ממומן,
משמע Googel Adwords, הינה הדרך המהירה מבין השתיים. ההופעה דרך קידום זה הינה כמעט מיידית. תוך שעה, תוכלו לראות עצמכם בעמוד ראשון בגוגל באמצעות פרסום זה. קידום אתרים ממומן הוא בפשטות תשלום עמלה על כל מבקר המקליק במטרה להכנס לאתרכם.
הקידום האורגני הינו תהליך לטווח הרחוק, במטרה לגרום לגוגל להציג אתכם בעשרייה הפותחת (עמוד ראשון), יש צורך לבצע מכלול של פעולות, שהאפקטיביות שלהם מתקבלת לטווח הרחוק. אין הדבר נעשה כמטה קסם. חלה עליכם סוג של חובת הוכחה לגוגל, להוכיח כי אתרכם הינו יותר רלוונטי מאשר אתרים אחרים.

איך מתחילים בקידום האתר?
השלב הראשון בקידום אתרים הוא בחירת מילות מפתח אופטימליות לעסק. בד"כ לכל תחום ישנן 5 מילות מפתח (מילות חיפוש) עיקריות, אך בכל זאת חשוב שבעל העסק יהיה מעורב בתהליך בחירת המילות מפתח. יכול להיות שמוצר מסויים שנמכר בחברה ריווחי יותר ממוצר אחר ויש לשים עליו יותר דגש.
לאחר בחירת המילות מפתח יש להחליט על תקציב פרסומי. בעזרת תקציב זה נוכל לבחון מה עדיף לעסק, איך ניתן לשלב בין תוצאות מיידיות לתוצאות ארוכות טווח.
פנו עכשיו לקבלת ייעוץ ראשוני חינם.


טואול - בניית אתרים