רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

קידום אתרים בחינם - עשה זאת בעצמך

מזל טוב, יש לך אתר אינטרנט! כעת המשימה העיקרית העומדת בפנייך היא לדאוג להגדלת תנועת הגולשים באתר. כדי שגולשי האינטרנט יוכלו למצוא אותך, חשוב לדעת כיצד לקדם את האתר שלך במנועי חיפוש. במאמר הבא תוכלו לקרוא כמה עצות מועילות בנושא קידום אתרים למתחילים.

מה זה קידום אתרים?

גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בישראל. לכן, החשיבות של דירוג גבוה בתוצאות של גוגל, כמו גם במנועי חיפוש גדולים אחרים, הינה קריטית על מנת להגדיל את תנועת הגולשים לאתר שלך, ובכך לתרום להצלחת העסק.

קידום אתרים ניתן לעשות בשתי דרכים עיקריות- פרסום ואופטימיזציה למנועי חיפוש. שתי הדרכים יכולות כמובן להשלים זו את זו, כאשר קידום אתרים מתרכז יותר בדרך השנייה, והיא אופטימיזציה למנועי חיפוש ( SEO).

ברגע שהוקלדה מילת חיפוש כלשהי, מנוע החיפוש יסרוק את אתרי האינטרנט במטרה להציג בפני הגולש את האתרים הרלוונטיים ביותר המתאימים למילת החיפוש שהוקלדה, על פי רוב בסדר רלוונטי יורד. כך, אם לדוגמא ביקש הגולש למצוא "זר פרחים", סביר להניח כי התוצאות הראשונות יהיו של אתרים העוסקים במכירה ובעיצוב פרחים, כאשר התוצאות בעמודים האחרונים יעסקו בנושאים שכלל אינם קשורים לפרחים אולם מתייחסים למונח עצמו, למשל אתר בנושא ארגון חתונה.

מה החשיבות של קידום אתרים?

המטרה של קידום אתרים היא להביא לכך שמנוע החיפוש יציג את האתר שלך בכל פעם שתוקלד מילת חיפוש הקשורה לתחום הפעילות של האתר. יתרה מכך, קידום אתרים כשמו כן הוא- מטרתו לקדם ככל הניתן את הדירוג של האתר ברשימת התוצאות.

כיצד משיגים אופטימיזציה למנועי חיפוש?

 ובכן, ראשית חשוב שתגדירו מה התחום הרלוונטי בו עוסק האתר, ומהן מילות המפתח שברצונכם לקדם. אין הגבלה על מספר מילות המפתח, וכל אתר יכול לבחור לעצמו את מילות המפתח המתאימות לו. כך, גם אם מילת החיפוש" זר פרחים" אינה קשורה ישירות לתחום הפעילות של האתר, ייתכן ועדיין תרצו שהאתר שלכם יופיע בתוצאות הראשונות עבור מילת חיפוש זו.

 האם קידום אתרים הוא אכן משימה פשוטה?

ובכן, כן ולא. קידום אתרים מצריך השקעה מרובה של זמן ומחשבה. עבודת קידום האתר לרוב מניבה פרי רק אחרי כמה חודשי עבודה. בנוסף, ככל שמילות המפתח שהוגדרו נפוצות יותר, כך התחרות על השגת דירוג גבוה הופך לקשה יותר. לכן, מומלץ להתמקד במספר מילות מפתח  בהן תוכלו להשקיע את מריב המשאבים, על מנת להניב יותר תוצאות.

מה חשוב לדעת בכדי להצליח  בקידום באתר?

הגדרת הצרכים של האתר- האם באמת נחוץ לכם להגיע לדירוג הגבוה ביותר בתוצאות של מנועי החיפוש? מי קהל היעד המעניין אתכם? מה מטרת האתר, האם זהו אתר תדמיתי או מכירתי? ההשקעה הראשונית בהגדרת המטרות תעזור לכם בבחינת הצרכים שלהם בהמשך.

בנייה חכמה של אתר האינטרנט- חסכו בעיצוב והשקיעו במבנה. אתר המבוסס על פלאש אולי ניראה טוב יותר, אולם הסיכוי שלו לדירוג גבוה קטן יותר, מכיוון שמנועי חיפוש מתקשים לסרוק אתרי פלאש. בנוסף לתגיות נכונות וחילופי קישורים (במידה סבירה), ניתן להגדיל את הסיכוי של האתר להגיע לתוצאות גבוהות במנועי חיפוש.

אופטימיזציה של תוכן - שימוש נכון בתוכן ובמילות מפתח באתר תורם לקידום האתר בתוצאות החיפוש.

טואול - בניית אתרים