רוצה להופיע בעמוד הראשון בגוגל ?
רוצה יותר לקוחות לעסק שלך?
עשה את הצעד הראשון עכשיו ! 
יותר חשיפה, יותר לקוחות לעסק !
התקשר עכשיו - 077-2700300

                 קידום אתרים           מאמרים בקידום אתרים             טיפים לקידום אתרים                    קידום אורגני                    קישור ממומן

קידום אתרים במנועי חיפוש

עד לפני פחות מחמש עשרה שנה, כדי למצוא את מה שאנו צריכים, בין אם עסק ובין אם אדם פרטי, היינו מתקשרים למוקד 144 או פותחים ספר טלפונים. היום לעומת זאת, האינטרנט הפך להיות זירת החיפוש המרכזית אליה פונים מאות אלפי גולשים ביום על מנת למצוא את מבוקשם. כיצד ניתן להגדיל את הסיכוי שהגולשים יגיעו דווקא לאתר זה ולא לאחר? בעזרת קידום אתרים במנועי חיפוש כמובן.

רשת האינטרנט מונה מיליוני אתרים המתחרים על תשומת ליבם של הגולשים. לכן, קידום אתרים במנועי חיפוש הינו תחום מקצועי שהתפתח במטרה לחזק את דירוג האתר בתוצאות מנוע החיפוש. בסופו של דבר, תוצאות הדירוג של אתר מסוים במנועי חיפוש יכולות להשפיע על ההצלחה או הכישלון של האתר.

צורת החיפוש באינטרנט מאופיינת בזמינות ובמיידיות. מחקרים מראים שרק כ-20 אחוז מהגולשים מגיעים לעמודי התוצאות האחרונים. לכן, התחרות האמיתית בין האתרים היא על הופעה בעמודים הראשונים. זוהי בעצם המטרה של קידום אתרים במנועי חיפוש- להגיע לעשר התוצאות הראשונות במנוע חיפוש כלשהו, והעיקרי שבהם – גוגל.

קידום אתרים נכון מתחיל קודם כל בבנייה של אתר האינטרנט, באופן כזה שיוכל לענות על צורת הפעולה של מנועי החיפוש, שלהם הכוח להחליט מי יופיע בעמודים הראשונים ומי יידחק לתוצאות האחרונות. חשוב להדגיש כי קידום אתרים הינו מקצוע לכל דבר. כאשר מעוניינים לקדם אתר אינטרנט חשוב מאוד להתייעץ עם מקדם אתרים מקצועי, על מנת לבחון את הכלים העומדים לרשותנו לצורך קידום האתר. במקרים רבים קידום אתרים לא מקצועי עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לאתר, כמו למשל נידוי האתר ממנוע חיפוש.

קידום אתרים במנועי חיפוש מתרכז בשני תחומים. ראשית, בניית אתר האינטרנט על בסיס קודים ייחודיים, אשר יעזרו למנועי החיפוש למצוא את האתר ולדרג אותו כרלוונטי לגולשים ולמילות החיפוש. שנית, אופטימיזציה של התוכן עבור מנועי חיפוש, כלומר התאמת התוכן באתר לכללים של קידום במנועי חיפוש. לכן, כאשר בונים אתר אינטרנט יש להשקיע לא רק בעיצוב האתר ובנראות שלו, אלא חשוב מאוד לשלב בתהליך גם קידום אתרים. מקדם אתרים יוכל להעניק את חוות דעתו על האפיון והמבנה של האתר, וכמובן על התוכן שלו, ובכך לשפר את הסיכויים שלו להגיע לתוצאות הראשונות במנועי חיפוש.

קידום אתרים במנועי חיפוש הינו חלק בלתי נפרד מכל מערך שיווקי של עסק. להבדיל מפרסום, הופעה של אתר בתוצאות של מנועי החיפוש תורמת לאמינות של האתר בעיני הגולשים, בייחוד כאשר האתר מדורג גבוה במנועי החיפוש הגדולים. בנוסף, קידום אתרים במנועי חיפוש עוזר לחשיפת האתר בפני קהל לקוחות רלוונטיים, אשר באמת מעוניינים במוצר או בתחום בו מתעסק האתר. מבחינה שיווקית, ככל שהאתר מדורג גבוה יותר, כך עולה היתרון שיש לו על פני שאר המתחרים.

 

טואול - בניית אתרים